Englo toodab

laias valikus eriotstarbelisi mõõteseadmeid,
detektoreid ja indikaatoreid

Englo toodab

laias valikus eriotstarbelisi mõõteseadmeid,
detektoreid ja indikaatoreid

Uudised

EAS-i arenguosaku toetus

OÜ Englo esitas 5.02.2015. a EAS-ile arenguosaku toetuse taotluse, millele saadi positiivne otsus. Toetust taotleti  projektile „Lõhkamis­masina sertifitseerimine” eesmärgiga suurendada lõhkamismasinate kasutamist tsiviilsfääris ning  konkurentsi­võima­lusi eksportturgudel.

Projekti (registreerimisnumbriga EU48847) eesmärgiks oli EN 1376326 direktiivi “Explosives for civil uses – Detonators and relays- Part 26“ vastavussertifikaadi taotlemine ettevõtte tootevalikus olevate MARS-2 ja BART-tüüpi lõhkamis­masinatele. Sertifikaadi tingimustele vastavuse kontollkatsed viidi enamikus läbi Tšehhi Vabariigi volitatud asutuses VVUÚ, a. s., mõned katsed teostati Inspecta Estonia OÜ-s. Vastavussertifikaadi väljastas VVUÚ, a. s.

Englo kolis uude asukohta

Alates 1. veebruarist 2015 asub Englo uutes ruumides ja uues asukohas. Oleme ikka endiselt Tehnopoli territooriumil ja ka aadress muutus üsna vähe. Varem oli meie aadressiks Akadeemia tee 21/6, nüüd 21/1. Akadeemia tee 21/1 on tänapäevastele ehitusnõuetele vastavalt renoveeritud korpus ja meie asume selle 2. korrusel. Erinevalt vanast asukohast, kus olime hajutatud kahe korruse vahele, on meie tööruumid nüüd kenasti kompaktselt koos.

Hetkel võib olla mõningane probleem meie leidmisega, sest Tehnopol pole veel  suutnud suunaviida- ja sildimajandust korda saada.

Seepärast soovitame kõikidel vanadel ja uutel klientidel meie juurde tulles ette helistada 6702444, navigeerime teid telefonitsi kohale.

Tulge uudistama!

Inspector 3 uus puhver

Alates aastast 2015 on Inspector 3 ´s kasutusel uus vastupidav löögipuhver, mis talub 5000 lööki senise 2000 asemel.
Uue puhvriga saab varustada ka varasematel aastatel müüdud Inspector 3 ´d, kuid see töö nõuab teatud mehaanikadetailide ümbertegemist ja uue tarkvara installimist seadmesse.

Uus kodulehe kujundus

Ärge ehmatage, olete õiges kohas! Meil on lihtsalt uus koduleht!

Ilmus artikkel Maanteeameti väljaandes

Teekatte tasasuse mõõtesüsteemist IRIMETER-1 ilmus artikkel Maanteeameti väljaandes "Teeleht" detsember 2011 numbris.

Uus toode on tulekul

Uus toode on tulekul: teekatte tasasuse mõõtesüsteem IRIMETER-1  

Rendime mõõteseadmeid

Rendime mõõteseadmeid INSPECTOR-3  

Englo osaleb Pariisi messil

Englo osaleb oma väljapanekuga Eesti ühisstendil militaarmessil Eurosatory 2010, mis toimub 14.-18. juunil 2010 Pariisis.

EAS toetas Englo eeluuringu projekti teekatte kalde ja IRI mõõtmise automaatsüsteemi IRIMETER-1 loomiseks

Projekti nimi "Teekatte kalde ning IRI mõõtmise automaatsüsteem IRIMETER-1".

Kestvus: 16.02.-30.06.2009.a.
Eeluuringu toetuse suurus: 130250.- EEK

Projekti ülevaade:
Ülemaailmselt on üheks teekatte sileduse hindamise parameetriks nn. IRI-koefitsient,  “International Roughness Index”. IRI näitab teekatte siledusest kõrvalekaldeid, s.t. neid vertikaalseid nihkeid, mis mõjutavad sõiduki sõidu kvaliteeti ja sellega ka sõitjat. Lõpptulemusena mõjutab teekatte siledus peale sõidu kvaliteedi ka sõiduki kütusekulu, hoolduse kulusid jne.